Jak uzyskać najlepszy LEASING na rynku? Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie.


Skorzystaj z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Kalkulator Leasingowy

Wartość przedmiotu leasingu brutto (zł)

PLN

Rata miesięcznaSuma opłat%

Liczba miesięcy

Wpłata własna
%

Wykup końcowy
%

Kalkulator leasinguKwota brutto% wartości
Opłata wstępna%
Rata miesięczna x %
Kwota wykupu%
Suma opłat%

kalkulator leasingowy

Sprawdź jak w 4 prostych krokach możesz uzyskać atrakcyjny leasing

leasing kalkulator

kalkulator leasingowy
kalkulator leasing
kalkulator leasingowy
Kalkulator Leasingowy

Kalkultor leasingu – oblicz sam ratę i koszt całkowity leasingu

 • Prowadzisz firmę i potrzebujesz środków transportu? Nie chcesz angażować gotówki na zakup samochodu? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest leasing samochodu.
 • Brak gotówki to już nie problem – nie potrzebujesz kilkudziesięciu tysięcy złotych na zakup nowego samochodu. Wkład własny, w odróżnieniu od kredytu, nie jest wysoki.
 • Leasing samochodowy jest atrakcyjną formą korzystania z pojazdów przez przedsiębiorców bez względu na branżę i wielkość prowadzonego biznesu.

 • Leasing nie obciąża – auto w leasingu nie obniża Twojej zdolności kredytowej. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne cele.
 • Jeżeli jesteś młodym przedsiębiorcą lub Twoja firma zmaga się z przejściowymi problemami – może się okazać, że to jedyna, możliwa opcja finansowania inwestycji.
 • Twoja firma nie musi posiadać zdolności kredytowej, aby skorzystać z tej formy finansowania. Leasing jest po prostu łatwiej dostępny niż ma to miejsce w przypadku kredytów.
 • Dzięki elastycznemu podejściu każda firma ma możliwość sfinansowania pojazdów w formie leasingu operacyjnego lub finansowego

 • Pakiet ubezpieczeń – uzyskasz atrakcyjny cenowo pakiet ubezpieczeń obejmujący nie tylko obligatoryjne OC, ale też AC, NNW, GAP, Assistance i nawet ubezpieczenie na życie. Dzięki temu uzyskasz komfort i pewność, że żadna sytuacja na drodze i poza nią Cię nie zaskoczy.Spokój na co dzień – nie musisz zawracać sobie głowy usterkami, ponieważ w momencie awarii leasingowanego pojazdu, otrzymujesz zastępczy na czas naprawy. Znikają też problemy związane ze sprzedażą auta w przyszłości. Gdy umowa się kończy, możesz : wykupić auto za ustaloną kwotę, wziąć nowe w leasing.
 • Elastyczna oferta – wyleasingujesz niemal każdy pojazd nowy i używany, samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Wybór jest ogromny. Ofertę leasingu możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Twojej firmy
 • Niższe podatki – możesz uzyskać realną oszczędność, leasing to dobry sposób na obniżenie kosztów podatkowych. Szczególnie w wariancie operacyjnym, który pozwala odliczyć od dochodu całą ratę leasingową, opłaty związane z bieżącą eksploatacją pojazdu, bez względu na jego wartość
 • Minimum formalności – uproszczona forma finansowania, niewymagająca dostarczania dokumentów finansowych. Często wystarczy tylko dowód osobisty. Decyzja podejmowana jest błyskawicznie w wielu przypadkach wystarczą tylko 2 godzin od momentu złożenia kompletu dokumentów
 • Prestiż – w myśl zasady “jak Cię widzą, tak Cię piszą” samochód w firmie to wizytówka Twojego biznesu . Niezależnie od branży, w której działasz. Nowy pojazd uznanej marki świadczy o sytuacji finansowej Twojej firmy, co może przełożyć się na większe zaufanie w oczach klientów i potencjalnych partnerów biznesowych
 • Gwarantujemy pełną opiekę na każdym etapie uzyskiwania leasingu.Obsługujemy firmy z całej Polski, nie ważne gdzie prowadzisz swój biznes – zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy
 • Skontaktuj się z nami już dziś. Nasi doradcy służą wsparciem, pomogą w całej procedurze. Nie musisz się o nic martwić

 • Prostota – aby skorzystać z leasingu, wystarczy wykonać 4 proste kroki. Krok 1 – wybrać samochód. Krok 2 – złożyć wniosek i poczekać na decyzję. Krok 3 – podpisać umowę i Krok 4 – odebrać kluczyki.
 • Oblicz lizing i stwórz swój własny ranking leasingówGetin, EFL, PKO leasing, Skoda, VW, ING, BMW, Mercedes, mLeasing, Mazda, KIA, Subaru, Raiffeisen )

kalkulator leasingowy